Časté dotazy

Časté dotazy

Faq

Časté dotazy

Fulfillment centrum (distribuční centrum) je skladový prostor pro výrobky prodávané přes internetový obchod. Termín se používá pro označení firem, které se specializují na skladování a vybavování prodaného zboží pro jiné firmy. Provozovatel fulfillment centra tedy zboží balí a posílá koncovému zákazníkovi. 

Fulfillment je služba, která za vás zařídí kompletní skladovací a logistický servis od převzetí až po doručení balíku 

Jedná se o sklad zásob materiálu, surovin nebo zboží, který je zřízen takzvaně u nevlastníka. Konsignační sklad vede konsignatář, jímž může, ale nemusí být odběratel či zákazník.

Konsignační sklad u odběratele je vhodným řešením pro zajištění plynulosti výroby na straně odběratele a zároveň je výhodný i pro dodavatele, který nedisponuje vlastními skladovacími prostorami. Účelem tohoto typu skladu je co největší přiblížení zásob zákazníkovi tak, aby z něj mohl v případě potřeby zásoby čerpat. Až na základě uskutečněného vyskladnění dochází k fakturaci materiálu, surovin nebo zboží ze strany dodavatele odběrateli.

Z Prahy po dálnici E 48 na Karlovy Vary, sjezd Exit 2, poté přes 2 kruhové objezdy do haly Segro Park. Přehledněji mapa v kontaktech